naruto-anime WORLD
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

sa vorbim despre sasuke!

2 participan?i

In jos

sa vorbim despre sasuke! Empty sa vorbim despre sasuke!

Mesaj  cel-mai-mare-fan-sasuke! Mier 28 Ian - 20:13

hai sa facem ceva despre sasuke(lucruri,aflari,taine secrete,zicere de jutsuri noi,etc.)!catre toti fani sasuke(si eu):"munciti sa ajungeti ca si sasuke!!!"a spuso unu innebunit de sasuke!!!!e super,ce sa mai spun?discutati despre sasuke!!! Twisted Evil Very Happy Smile Very Happy Smile Very Happy Smile Wink What a Face pirat sunny farao king queen jocolor geek study lol! Cool
cel-mai-mare-fan-sasuke!
cel-mai-mare-fan-sasuke!
Academy Student
Academy Student

Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 26/01/2009

Sus In jos

sa vorbim despre sasuke! Empty Re: sa vorbim despre sasuke!

Mesaj  SharinganKakashi Mar 19 Ian - 15:16

Sa vedem....in naruto shippuden sasuke a divenit destul de tare dr nu de ajuns(ii mai tare ca naruto momentan da r knd merge naruto sa se antreneza akol unde so ntrenat si jyraia o sal erzaleasca naruto)..poate ca uni ati vazut lupta cu itachi ,era clar ca itachi sa lasat si lupta aceea avea ca scop sa il scoata pe orochimaru din sasuke si sa ii implatze nush ce in ochi sa faca amaterasu.
Knd sa batut cu Killer Bee (opt cozi) sasuke murea dak nu era karin si jugo la inceput si knd s-a lupt suigetsu singur cu opt cozi ca sa il scape pe sasuke;sasuke a avut noroc cu amaterasu.....poate ca uni dintre voi stiti ca in fiercare joi apare cate un ep nou din shippuden video.....unde sunt eu am vazut ca Taka(echipa luio sasuke) la capturat pe killer bee dar am observat in manga ca se reincarneaza(sau ce a face) si il omoara pe kisame(din aktsuki)...cam atat .............am dat si ceva info + dar cred ca uni stiati deja;scz dak am greseli de ortrografie......dak aveti alta parere va rig sa o postati.
sa vorbim despre sasuke! Kakashi2se1
SharinganKakashi
SharinganKakashi
ANBU BLAK

Numarul mesajelor : 85
Varsta : 27
Localizare : Konoha
Data de inscriere : 19/01/2010

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum